ap courses black logo

AP® FİZİK C DERSLERİ

AP FİZİK C ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIYLA TAM POTANSİYELİNİZİ AÇIĞA ÇIKARMANIZA YARDIMCI OLMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ

Öğrencilerimize AP Physics C Electricity & Magnetism ve AP Physics C Mechanics çalışmalarında destek olmak için kişiselleştirilmiş özel ders ve hazırlık kursları sunmaktayız. Fizik alanındaki uzmanlığımız ve öğrencileri akademik hedeflerine ulaşmak için güçlendirmeye olan bağlılığımız ile derslerimize kaydolarak bizim deneyimimizden faydalanmanızı bekliyoruz.

SİZE EN UYGUN AP FİZİK C DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

5 Üzerinden 4.68 Ortalama

AP Fizik C öğrencisiniz ve sizi yukarı taşıyacak bir AP fizik öğretmeni mi arıyorsunuz? TestPrep’te oldukça deneyimli AP fizik öğretmenlerini bulabilirsiniz. Bize kaydolun ve ekibimizden sizin için en iyi AP Fizik öğretmenlerini önerelim.

6-Kişilik AP Fizik C Sınıfları

Son teknoloji müfredatımızla, lise öğrencileri için en zorlu AP Fizik C derslerini güvenle sunuyoruz. 6 öğrencilik sınıflarımız her öğrenciye özelleştirilmiş dikkat sağlayacak kadar küçüktür, aynı zamanda etkileşimli ve işbirlikçi bir öğrenme ortamı sunar.

10 AP Fizik C Deneme Sınavı

AP Fizik C sınavında başarılı olmak için ihtiyacınız olan özgüveni kazanmak için online olan deneme sınavlarımızı kaçırmayın. Başarınızın önünde hiçbir şeyin durmasına izin vermeyin ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan özgüveni kazanın.

AP Fizik C derslerimiz için en çok sorulan sorular ve cevapları

Hem AP Fizik C: Mechanics hem de AP Fizik C: Electricity & Magnetism dersleri için bilgi alabilirsiniz.

 • Kinematics
 • Newton’s Laws of Motion
 • Work, Energy, and Power
 • Systems of Particles and Linear Momentum
 • Rotation
 • Oscillations
 • Gravitation
 • Electrostatics
 • Conductors, Capacitors, Dielectrics
 • Electric Circuits
 • Magnetic Fields
 • Electromagnetism

Üniversitelerin Science (Fen) ağırlıklı bölümlerinde okumak isteyen öğrenciler, AP Fizik C dersine yönelmelidir. Aşağıda AP Fizik C kabul eden bölümlerin listesini bulabilirsiniz. Daha detaylı için bizimle iletişime geçip, hangi dersleri alacağınıza birlikte karar verebiliriz.

Aerospace Engineering
Agricultural Engineering
Architecture
Astronomy
Atmospheric Sciences and Meteorology
Biomedical Engineering
Chemical Engineering
Chemistry
Civil Engineering
Computer Science
Electrical Engineering
Geology
Industrial Engineering
Materials Engineering
Mathematics
Mechanical Engineering
Nuclear Engineering
Physics

Hayır. AP Fizik C dersleri, Calculus tabanlı derslerdir fakat sizden tüm Calculus dersi bilgisi istemezler. Temel türev ve integral bilgisine sahip olammaız yeterlidir. Eğer bu bilginiz yoksa üzülmeyin! TestPrep’in AP Fizik C öğretmenleri, ihtiyacınız olan tüm Calculus bilgisini size 3-4 derste öğretecek.

AP derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, College Board sayfasınının linkini ekliyoruz.
Fizik C: Mechanics için: tıklayabilirsiniz
Fizik C: Electricity & Magnetsim için: tıklayabilirsiniz

AP Fizik C Grup Dersleriyle Bu Heyecan Verici Yolculuğa Hep Beraber Başlayalım!

Alanında uzmanlaşmış AP öğretmenleriyle online öğrenme ortamında haftada 3 saat AP Fizik C: Electricity & Magnetism ya da AP Fizik C: Mechanics grup dersi. Ders sonrasında tekrar izleme imkanı. Uzman desteği alın ve yapılandırılmış destekle Mayıs ayındaki sınava kadar notlarınızı yükseltin. Özel derse kıyasla %40 daha tasarruflu olan AP kursları, sabit gün ve saatlerde verilir.

69 saatlik Fizik C hazırlık kursu, AP puanlarınızı en yükseğe taşımak için en iyi seçenektir. Deneyimli öğretmenlerimiz ve kapsamlı programımızla hedeflerinize ulaşmak kesinlikle çok kolay olacaktır. Sınav stratejileri ve konularda ustalaşırken, aynı zamanda kendinizi geliştireceksiniz. 

10 AP Fizik C deneme sınavı ve diğer kaynaklarla hazırlığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve sınıf arkadaşlarınızla birlikte, en yüksek skoru elde edeceksiniz.

AP Fizik C Kursu İstatistiklerimiz

Tüm AP Physics C grup dersi istatistiklerimizi topladık ve bunları paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Bu istatistiklerin bizim yaptığımız ilerlemeleri ve sıkı çalışmamızın başarısını gösterdiğini düşünüyoruz. 

Hedef puana ulaşma yüzdesi
91%
Öğrenci memnuniyeti
97%

AP Fizik C Kurs İçeriği
04 Eylül 2023 – 01 Mayıs 2024.

2023- 2024 AP Kurs Tarihlerimiz

AP Fizik C sınavını kolay bir şekilde geçmek için hazır mısın? Sadece 8 ay içinde, seni başarıya ulaştıracak bir paketle karşındayız. 69 saat canlı online eğitim, 10 AP Fizik C deneme sınavı ve tabii ki; mevcut en etkili Fizik C hazırlık kaynakları! Test günü hiçbir sorun yaşamadan tamamen hazır hissetmen için elimizden gelenin en iyisini sunuyoruz. İşin içinde olduğumuzu bil, sen istediğin puanı alana kadar yanındayız. Haydi, potansiyeline birlikte ulaşalım!

2023 2024 AP grup ders tarihleri

AP Fizik C Özel Dersle Evrenin Sırlarını Keşfedelim ve AP Fizik C Sınavlarında Yükselişe Geçin

En karmaşık denklemleri bile size rehberlik ederek çözeceğiz. Birlikte, zorlu test sorularını bile zekamız ve bilgeliğimizle alt edeceğiz. Fiziği sadece tolere edilebilir değil, aynı zamanda keyifli hale getireceğiz. 

AP Fizik C Özel Ders, AP sınavlarının hazırlığını yönetmede size yardımcı olur. Kişiselleştirilmiş derslerle sınavda en iyi puana ulaşmanız için TestPrep sizin tüm süreçte yanınızda. TestPrep’in uzman AP Fizik öğretmenleri, tüm konular hakkında bilgi sahibidir ve öğrencilerine mükemmel bir şekilde rehberlik edecek donanıma sahiptir. Mekanik veya elektrik ve manyetizma ile ilgili fizik teorileri, öğrencilere açık bir şekilde açıklanan her kavram, öğrenmeye elverişli bir ortamda öğretilir.

AP fizik C özel ders
ap fizik c online ders
ap fizik c kursları

AP Fizik C Özel Ders Programlarının İçeriği

AP Fizik C özel ders, AP Fizik C: Mechanics özel ders ve AP Fizik C: Electricity and Magnetism özel ders olmak üzere iki dersi içermektedir. Online AP Fizik C özel ders programına kaydolmak ve sınavda başarılı olmak için uzman TestPrep eğitmenleri yanınızda. TestPrep’in uzman Fizik öğretmenleri, her iki fizik C derslerinde yer alan konular hakkında bilgi sahibidir ve öğrencilerine mükemmel bir şekilde rehberlik edecek donanıma sahiptir. Mekanik veya elektrik ve manyetizma ile ilgili fizik teorileri, öğrencilere açık bir şekilde açıklanan her kavramı TestPrep’in eğitim odaklı online sınıflarında öğrenin.

AP FİZİK C DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

Taksitli ya da tek çekim olarak ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz

3

Kisişel sayfanız oluşturulduğunda bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

AP Fizik C Hazırlık Kursu Fiyatları

İlk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP Fizik C Özel Ders Fiyatları

İlk dersten memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP Fizik C Hazırlığında Neden TestPrep?

TestPrep, AP Physics C sınavlarında başarılı olmak isteyen herkes için açık bir şekilde kazanan seçenektir! Benzersiz uzmanlığımız ve kanıtlanmış başarı hikayemiz ile en yüksek kaliteli özel ders ve hazırlık kurslarını almak için bize güvenebilirsiniz. Tecrübeli eğitmenlerimiz, sınav konularında ustalaşmanıza yardımcı olmak için en üst düzeyde rehberlik sunarlar. TestPrep’in çalışma arkadaşı olarak, sınavları geçmek için gerekli olan beceri ve bilgiyi elde edeceğinize güvenebilirsiniz. Yardımımızla kısa sürede başarı yolunda olacağınızı biliyoruz. Neden daha azına razı olun ki? AP Physics C hazırlık kursu ve özel ders ihtiyaçlarınız için hemen TestPrep’i seçin!

Diğer AP Ders Seçeneklerimize de Göz Atabilirsiniz

Merhaba, sevgili AP gezgini! AP Physics C kadar harika olan dersleri arıyor musunuz? O zaman daha fazla aramayın! Seçim yapabileceğiniz başka birçok zihin açıcı AP dersi mevcut. AP Biyoloji’yi deneyebilirsin. Yaratıcı kaslarınızı kullanıp, düşünmediğiniz şekillerde ifade etmek istiyorsanız AP Psikoloji tam da size göre. Yaptıklarımızın nedenini öğrenin ve beynimizin işleyişini keşfedin. Eğer ekstra maceracı hissediyorsanız, neden AP Environmental Science denemiyorsunuz? Doğayla bağlantı kurun ve güzel gezegenimizi nasıl koruyacağımızı öğrenin. Seçenekler sınırsızdır, bu yüzden seçim yapın, arkadaşım! Mutlu keşifler!
AP özel ders arkaplan

AP Fizik C Öğrenci Yorumları

AP özel ders arkaplan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *