ap courses black logo

AP® ENVIRONMENTAL SCIENCE DERSLERİ

AP ENVIRONMENTAL SCIENCE ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIYLA KARBON AYAK İZİNİNİZİ AZALTIN

AP Environmental Science özel ders ve hazırlık kurslarımızla, sınavdan yüksek not almanıza ilave olarak gezegeni kurtarmak isteyenler için ek bilgiler bulacaksınız! “Azalt, yeniden kullan, geri dönüştür” demeden ekolojik olarak sıfırdan en iyi seviyeye dönüşmenize yardımcı olacağız. Sevgilinizi çevreci bilgilerinizle etkilemeyi umuyorsanız veya sadece ebeveynlerinizi gururlandırmak istiyorsanız sizin için buradayız. Birlikte, iklim değişikliğinden kompostlamaya kadar her şeyi öğreneceğiz ve hiçbir çevre sorununu ihmal etmeyeceğiz. Yani hadi yeşil olalım ve işe koyulalım!

SİZE EN UYGUN AP ENVIRONMENTAL SCIENCE DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

5 Üzerinden 4.12 Ortalama

TestPrep’te sadece alanında uzman AP Environmental Science öğretmenleriyle çalışıyoruz. 4.12  ortalamanın arkasındaki sebep de budur!

6-Kişilik AP ES Sınıfları

En flaz 6 öğrenci sınırı olan AP Environmental Science sınıflarımızda, en verimli eğitimi sağlamak istiyoruz. Sizin başarınız bizi gururlandırıyor.

10 AP ES Deneme Sınavı

Çıkmış 10 AP Environmental Science deneme sınavıyla, sınava kadar eksiksiz bir hazırlık yapın. Tüm materyaller size aylarca yetecek!

AP Environmental Science derslerimiz hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

Karbon ayak izinizi bizimle birlikte düşürürken aklınıza takılan bazı sorular olabilir 🙂

  • The Living World: Ecosystems
  • The Living World: Biodiversity
  • Populations
  • Earth Systems and Resources
  • Land and Water Use
  • Energy Resources and Consumption
  • Atmospheric Pollution
  • Aquatic and Terrestrial Pollution
  • Global Change

Aerospace Engineering
Agricultural Engineering
Agriculture, General
Anthropology
Architectural Engineering
Architecture
Area Studies
Atmospheric Sciences and Meteorology
Botany
Chemical Engineering
Chemistry
City, Community, and Regional Planning
Civil Engineering
Ecology
Electrical Engineering
Emergency Management/Homeland Security
Environmental Engineering
Environmental Science
Environmental Studies
Fishing and Fisheries
Forestry
Geography
Geology
Landscape Architecture
Marine Biology
Marine Sciences
Materials Engineering
Natural Resources and Conservation
Natural Resources Management and Policy
Nuclear Engineering
Public Administration
Public Health
Sustainable Agriculture
Urban Studies
Wildlife, Fish, and Wildlands Science and Management
Zoology

AP derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, College Board sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

AP Environmental Science Grup Dersleriyle %40 İndirimli Öğrenirken İnteraktif Olarak Çevre Sorunlarına Çözüm Bulabilirsiniz

AP Environmental Science için grup sınıflarının artık mevcut olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu sınıflar, öğrencilerin etkileşimli öğrenmeye katılmaları ve yaklaşan sınavları için hazırlanmaları için eşsiz bir fırsat sunuyor. Deneyimli eğitimciler ekibimiz öğrencileri müfredatın içinden yönlendirecek ve başarılı olmaları için gerekli destekleri sağlayacaktır.

Sınıflar düzenli olarak yapılacak ve öğrencilere kursun süresi boyunca sürekli rehberlik ve geri bildirim sağlayacaktır. Amacımız, akademik büyümeyi ve başarıyı teşvik eden, samimi ve destekleyici bir öğrenme ortamı yaratmaktır.

Çocuğunuzu kaydettirmek istiyorsanız veya daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizlerle ve öğrencinizle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

AP Environmental Science Kursu İstatistiklerimiz

Ekibimiz, AP Environmental Science hazırlık kursu istatistikleri üzerine kapsamlı bir rapor derledi. Veriler titizlikle analiz edilerek doğruluğu sağlanmış ve açık ve özlü bir şekilde sunulmuştur. Bu raporun, eğitimciler ve öğrenciler için değerli görüşler sağlayabileceğine ve AP Environmental Science sınavına hazırlıkta kullanışlı bir araç olacağına inanıyoruz. Herhangi bir sorunuz veya yardımcı olabileceğimiz başka bir şey varsa lütfen bize bildirin. Sizden duymayı dört gözle bekliyoruz.

Hedef puana ulaşma yüzdesi
96%
Öğrenci memnuniyeti
99%

AP Environmental Science Kurs İçeriği
04 Eylül 2023 – 01 Mayıs 2024.

2023- 2024 AP Kurs Tarihlerimiz

Merhaba, geleceğin çevre savaşçıları! AP Environmental Science sınavıyla başa çıkmak için hazırlanıyor musunuz? Hazırlık kurslarımız size kısa sürede çok iyi bir hazırlık sağlayacak. Şimdi kaydolun ve yeşil takıma katılın!”

2023 2024 AP grup ders tarihleri

AP Environmental Science Özel Dersle Sadece Sana Özgü Bir Program Oluşturalım

Merhaba! AP Environmental Science dersinde ekstra yardıma ihtiyacınız var mı? Size özel öğretmenlik hizmetlerimizi sunduğumuz için fazlasıyla mutluyuz! Birlikte, tüm AP ES konularını gözden geçirebilir ve zorlandığınız tüm alanlarda çalışabiliriz. Çalışmalarınızda başarıya ulaşmak için birlikte çalışalım! Bu konuda ilgilenebileceğiniz bir şey olursa, bize hemen yazabilirsiniz!
AP Environmental Science özel ders
AP Environmental Science kursları

AP Environmental Science Özel Ders Programlarının İçeriği

AP Environmental Science özel ders ve deneyimli AP ES öğretmenlerimiz sizi sınava hazırlamak için burada. Kirlilik, ormansızlaşma, aşırı nüfus artışı ve çölleşme: bunlar environmental science dersinin konularından sadece birkaçıdır. Environmental Science, çevre ve çevre sorunlarının incelenmesidir. Bu ders sizi Dünya’daki tüm doğal süreçlerin birbirine bağlılığının yanı sıra insan yaşamını sürdürmek için ekolojik gerekliliklerle tanıştıracaktır. Bireysel ve kolektif kararların ve politikaların çevreyi nasıl doğrudan etkilediğini ve ekosistemi daha fazla tehlikeye atmadan hem insanlığın hem de doğanın ihtiyaçlarını nasıl dengeleyeceğinizi yakından ve kişisel olarak öğreneceksiniz.

AP ENVIRONMENTAL SCIENCE DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

Taksitli ya da tek çekim olarak ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz

3

Kisişel sayfanız oluşturulduğunda bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

AP Environmental Science Hazırlık Kursu Fiyatları

İlk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP Environmental Science Özel Ders Fiyatları

İlk dersten memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP Environmental Science Hazırlığında Neden TestPrep?

TestPrep’e hoş geldiniz, burada her öğrencinin başarılı olabileceğine inanıyoruz! Potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak ve hedeflerinizi başarmak için en iyi AP Sınavı Hazırlık Kursları sunmaya kararlıyız. TestPrep’i seçerek, deneyimli ve tutkulu eğitmenlerimizin sizi başarıya yönlendireceği mükemmellik ve özveri yolunu seçiyorsunuz. Özel öğrenme tarzınıza uygun olarak tasarlanmış özelleştirilmiş ve yenilikçi kurslar sunuyoruz, böylece test gününde kendinizi kendinden emin ve güçlü hissedebilirsiniz. TestPrep ile rekabet avantajı elde edeceksiniz! Bugün TestPrep’e ulaşın  ve hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olalım.

Diğer AP Ders Seçeneklerimize de Göz Atabilirsiniz

Advanced Placement kursları dünyasını keşfetmek istiyor musunuz? Elbette istiyorsunuz! AP Environmental Science inanılmaz bir ders olsa da, keşfetmeniz için bekleyen bir çok diğer seçenek var. AP Tarih’ten AP Biyoloji’ye kadar AP dünyası sizin istiridyeniz. Öyleyse, hadi kırıp bakalım ve dalabileceğiniz diğer harika AP dersleri nelerdir!

AP özel ders arkaplan

AP Environmental Science Öğrenci Yorumları

AP özel ders arkaplan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *