ap courses black logo

AP® EKONOMİ DERSLERİ | Micro & Macro

AP EKONOMİ ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIYLA MICROECONOMICS ve MACROECONOMICS DERSLERINE BAŞLAYIN

AP Microeconomics ve Macroeconomics için özel ders ve hazırlık kursları sunuyoruz. Profesyonel öğretmenlerimiz bu konularda yılların tecrübesine sahiptir ve öğrencilerin hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı görev haline getirmiştir. Sadece AP derslerinde uzmanlaşmış öğretmenler ile akademik hedeflerinizi başarmada size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin.

SİZE EN UYGUN AP EKONOMİ DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

5 Üzerinden 4.66 Ortalama

İster AP Microeconomics, isterseniz AP Macroeconomics dersi alın, size en iyi ders deneyimi sunacak bir öğretmenle eşleşeceksiniz.

6-Kişilik AP Ekonomi Sınıfları

Ayrı ayrı sınıflarda verilen AP Microeconomics ve AP Macroeconomics kurslarının her biri için en fazla 6  öğrenci sınırı vardır.

10 AP Ekonomi Deneme Sınavı

Her iki AP dersi için de ayrı ayrı 10 çıkmış AP deneme sınavı sunuyoruz. Unutmayın, bu deneme sınavları sadece öğrencilerimizle paylaşılıyor.

AP Ekonomi derslerimiz için en çok sorulan sorular ve cevapları

Lütfen altın ne olur gibi sorular sormayın 🙂

 • Basic Economic Concepts
 • Supply and Demand
 • Production, Cost, and the Perfect Competition Model
 • Imperfect Competition
 • Factor Markets
 • Market Failure and the Role of Government
 • Basic Economic Concepts
 • Economic Indicators and the Business Cycle
 • National Income and Price Determination
 • Financial Sector
 • Long-Run Consequences of Stabilization Policies
 • Open Economy—International Trade and Finance

Accounting
Agricultural Engineering
American Studies
Aviation Management
Business Administration and Management
Business, General
Economics
Education
Entrepreneurial Studies
Finance
Geography
Hotel and Motel Management
Insurance
International Business
Labor and Industrial Relations
Marketing
Mathematics
Natural Resources Management and Policy
Operations Management
Political Science and Government
Public Administration
Public Policy Analysis
Real Estate
Urban Studies

AP derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, College Board sayfasınının linkini ekliyoruz.
Microeconomics için: tıklayabilirsiniz
Macroeconomics için: tıklayabilirsiniz

2023- 2024 AP Kurs Tarihlerimiz

AP Makroekonomi ve Mikroekonomi derslerimiz varken başka kursa bakmaya gerek yok! Ekonomik konuların inceliklerini anlamaya hazırlanın ve bir sonraki akşam yemeği partinizde herkesi etkileyecek etkileyici bilginizle göz kamaştırın. Ekonomi terimleriyle arkadaşlarınıza şak ayapacak kadar bilgili olacaksınız, hazır olun!. Şimdi kaydolun ve ekonomi dehası olma yolculuğunuza başlayın!

2023 2024 AP grup ders tarihleri

AP Ekonomi Özel Dersle Microekonomi ve Macroekonomiye Yön Vermeye Hazır Olun

Arz ve talep grafikleri veya para politikası stratejileri hakkında endişelenmeyin – buradayız ve bunları tamamen netleştirmek için buradayız. AP Microeconomics ve/veya AP Microeconomics özel derslerimizle birlikte, kısa zamanda Keynes veya Friedman gibi olacaksınız!

Tüm ekonomik konseptlere hakim olduktan sonra, yorum yapmayı ve gelecek öngürelini oluşturmayı öğreneceksiniz. Yetmez diyorsanız, hemen TestPrep’in AP Ekonomi öğretmenleriyle AP Microekonomi özel ders ya da AP MAcroekonomi özel derslerine başlayın.

AP ekonomi online ders
AP ekonomi özel ders
AP ekonomi kursları

AP Ekonomi Özel Ders Programlarının İçeriği

En iyi AP Makroekonomi ve Mikroekonomi özel derslerini alarak mükemmelliği deneyimleyin. Uzman ve bilgili öğretmenlerimizle bu özel konuları derinlemesine anlayın ve akademik hedeflerinize ulaşın. Tecrübelerimize ve başarılarımızın kanıtlanmış kayıtlarına güvenin. Birlikte, herhangi bir zorluğun üstesinden gelecek ve akademik başarınızı sağlayacağız. Peki ne bekliyorsunuz? En iyi özel ders hizmetleriyle AP Makroekonomi ve Mikroekonomi konularında uzmanlaşın ve eğitiminize yatırım yapın.

AP EKONOMİ DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

AP Ekonomi Grup Dersleriyle Sınıf Arkadaşlarınızla Nash Dengesini Bulun

Alanında uzmanlaşmış AP öğretmenleriyle online olarak haftada 3 saat AP Microeconomics ya da AP Macroeconomics grup dersine hazırlanın. Sınırlı kontenjan sebebiyle kursa kayıt olmakta gecikmeyin. Ders sonrasında tekrar izleme imkanı ve uzman AP Ekonomi öğretmeni desteğiyle Mayıs ayındaki sınavlara kadar en etkili şekilde hazırlanın. AP Ekonomi özel derse kıyasla %40 daha tasarruflu olan AP Ekonomi kursları, her hafta sabit gün ve saatlerde verilir.

69 saatlik AP EKonomi hazırlık kursu, AP puanlarınızı en yükseğe taşımak için en ekonomik seçenektir. Deneyimli öğretmenlerimiz ve kapsamlı programımızla hedeflerinize ulaşmak kesinlikle çok kolay olacaktır. Sınav stratejileri ve konularda ustalaşırken, aynı zamanda kendinizi geliştireceksiniz. 

10 AP Ekonomi deneme sınavı ve diğer kaynaklarla hazırlığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve sınıf arkadaşlarınızla birlikte, en yüksek skoru elde edeceksiniz.

AP Ekonomi Kursu İstatistiklerimiz

TestPrep’in AP Economics sınıflarının istatistikleri aşağıda yer almaktadır. Bu veriler, öğrencilerimizin AP Economics sınavlarındaki performanslarıyla ilgili bir fikir sağlar. Veriler hedef skoru elde eden öğrencilerin yüzdesi ve TestPrep’in Ekonomi sınıflarından memnun olan öğrencilerin yüzdesi gösterilmiştir. AP Economics programımız, öğrencilere mikro ve makro ekonomik prensipleri kapsamlı bir şekilde anlama fırsatı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Müfredatımız, ekonomik teorinin gerçek dünya uygulamalarına vurgu yapar ve analitik becerilerin gelişimine yardımcı olur. Öğrencilerimizin başarılarından gurur duyuyoruz ve onlara en iyi eğitim deneyimini sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. AP Economics programımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

Hedef puana ulaşma yüzdesi
89%
Öğrenci memnuniyeti
94%

AP Ekonomi Kurs İçeriği
04 Eylül 2023 – 01 Mayıs 2024.

1

Taksitli ya da tek çekim olarak ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz

3

Kisişel sayfanız oluşturulduğunda bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

AP Ekonomi Hazırlık Kursu Fiyatları

İlk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP Ekonomi Özel Ders Fiyatları

İlk dersten memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP Ekonomi Hazırlığında Neden TestPrep?

Ekonomi anlayışınızı bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız? En iyi çözüm için TestPrep’e bakın! Eşsiz öğrenme yaklaşımımız ve son teknoloji kaynaklarımızla AP Makroekonomi ve AP Mikroekonomi derslerinin karmaşıklığını size erişilebilir ve heyecan verici bir yolculuk haline getiriyoruz. Uzman eğitmenlerimiz, yalnızca size en üst düzey içerikleri sağlamakla kalmayıp aynı zamanda başarılı olmanız için gereken becerileri ve özgüveni de sağlamak için çalışmaktadır. Sadece tatmin edici puanlarla yetinmeyin – TestPrep ile olağanüstü sonuçlar elde edebilir ve geleceğiniz için inanılmaz fırsatları açabilirsiniz. Bugün topluluğumuza katılın ve başarıya ilham veren yolculuğunuza başlayın!

Diğer AP Ders Seçeneklerimize de Göz Atabilirsiniz

AP derslerinde sunduğu zengin seçenekleri gördünüz mü? Ekonomi güzel ve her şey ama AP Psikoloji veya AP Computer Science gibi biraz fen katılmış dersleri denemeye ne dersin? Ya da AP Fizik C: Mechanics veya AP Fizik C: Electricity & Magnetism gibi dersler ileri seviyede fen derslerine de bakabilirsin. Seçenekler sonsuz! Öyleyse ilgini çeken bir şey seç ve ilerle. Kim bilir, belki hesaplamada gizli bir yeteneğini keşfedeceksin ya da kimya derslerine ilgi duyacaksın.

AP özel ders arkaplan

AP Ekonomi Öğrenci Yorumları

AP özel ders arkaplan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *