ap courses black logo

AP® COMPUTER SCIENCE A DERSLERİ

AP COMPUTER SCIENCE ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIYLA JAVA'YA HÜKMEDİN

AP Computer Science özel ders ve 6-öğrencili AP Computer Science grup ders sayesinde Java programlama dilinin bir alt kümesini öğrenerek kolaylıkla 5 alın. Uygulamalı bir yaklaşımla, sorunları çözen veya belirli görevleri yerine getiren bilgisayar programları tasarlama, yazma ve test etme konusunda uzmanlık kazanacaksınız. Bu heyecan verici alanda yaratıcılığınızı ve problem çözme kabiliyetinizi ortaya çıkarmak için hazırlanın.

SİZE EN UYGUN AP COMPUTER SCIENCE DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

5 Üzerinden 4.91 Ortalama

Sizden önceki öğrencilerimizin AP Computer Science skorlarıyla guru duyuyoruz. Siz de adınızı başarılı öğrencileirmizin arasına yazdırmak için hemen derslere başlayın!

6-Kişilik AP Computer Science Sınıfları

Grupla birlikte tartışarak öğrenirken, en fazla 6 kişilik sınıflarda bolca söz hakkına sahip olun. Etkileşimli ve öğrencilerin de söz hakkı çok fazla olan Computer Science  grup derslere katılın.

10 AP Computer Science Deneme Sınavı

Tamamen online 10 AP Computer Science deneme sınavıyla, sınavda gibi bir deneyim yaşayın. Bu sayede sınavda heyecan yapmayın ve bildiklerinizi hızlı bir şekilde teste aktarın.

AP Computer Science A derslerimiz için en çok sorulan sorular ve cevapları

Computer Science dersi sadece Java bilginizi sınamaz. Sınavda karşınıza gelecek soru tiplerini de öğrenmeniz gerekir. Bu sebeple AP Computer Science derslerimizi geliştirdik.

  • Primitive Types
  • Using Objects
  • Boolean Expressions and if Statements
  • Iteration
  • Writing Classes
  • Array
  • ArrayList
  • 2D Array
  • Inheritance
  • Recursion

Aerospace Engineering
Agricultural Engineering
Applied Physics
Astronomy
Atmospheric Sciences and Meteorology
Botany
Business Administration and Management
Chemical Engineering
Chemistry
Civil Engineering
Computer Engineering, General
Computer Forensics
Computer Graphics
Computer Networking and Telecommunications
Computer Science
Computer Software Engineering
Database Management
Design and Visual Communications
Ecology
Economics
Education
Electrical Engineering
Electronics Technology
Environmental Studies
Exercise Science
Geography
Geology
Industrial Engineering
Information Science
Information Technology
Library and Information Science
Linguistics
Management Information Systems
Management Science
Marine Biology
Materials Engineering
Mathematics
Mechanical Engineering
Molecular Biology
Natural Resources Management and Policy
Neuroscience
Nuclear Engineering
Physics
Robotics Technology
Statistics
Studio Arts
Web Development
Zoology

Hayır, derslerimizde öğrencilerimize Java’yı da öğretiyoruz.

Hayır, her iki ders de birbirinden farklı ve bağımsız dır.

AP derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, College Board sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

6-Öğrencili AP Computer Science Grup Dersleriyle %40 İndirimli Öğrenirken Kodlama Bilginizi Geliştirin

 

Eğlenceli ve kalabalık olmayan online ortamda haftada 3 saat AP Computer Science grup dersi. Katılamadığınız ders olursa, ders sonrasında tekrar izleme imkanı. . Özel derse kıyasla %40 daha tasarruflu olan AP kursları, sabit günlerde ve saatlerde yapılıyor.

69 saatlik AP Computer Science A hazırlık kursu, AP puanlarınızı en yükseğe taşımak için en iyi seçenektir. Hemen hemen her üniversite bölümü için geçerli olan bu dersi alarak, okullara kabul şansınızı artırın. Deneyimli öğretmenlerimiz ve kapsamlı programımızla hedeflerinize ulaşmak kesinlikle çok kolay olacaktır. Sınav stratejileri ve konularda ustalaşırken, aynı zamanda kendinizi geliştireceksiniz. 

10 AP Computer Science deneme sınavı ve diğer kaynaklarla hazırlığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve diğer 5 sınıf arkadaşlarınızla birlikte, en yüksek skoru elde edeceksiniz.

AP Computer Science A Kursu İstatistiklerimiz

Sıkı çalışma ve özveri ile ne yapabileceğinizi hayal edin. AP Computer Science A hazırlık kursu, becerilerinizi geliştirme şansı sunuyor. Bu zorlu program ile kodlama öğrenirken aynı zamanda sınavda bildiklerinizi gösterme fırsatı elde edin. Düşük skorlara razı olmayın ve TestPrep’in en yüksek skorları alan diğer öğrencilerinizn arasına katılın. Unutmayın: başarı, sadece yetenekle değil, çaba, tutarlılık ve bağlılıkla ilgilidir. Doğru öğrenme ve kararlılıkla, akılınıza koyduğunuz her şeyi başarabilirsiniz. Bu sebepten çalışmaya başlayalım ve mükemmelliğe hazırlanalım!

Hedef puana ulaşma yüzdesi
99%
Öğrenci memnuniyeti
99%

AP Computer Science Kurs İçeriği
04 Eylül 2023 – 01 Mayıs 2024.

2023- 2024 AP Kurs Tarihlerimiz

AP Computer Science A sınavında başarılı olmak için hazır mısın? Sadece 8 ay içinde, başarıya ulaştıracak etkileyici bir öğrenim koleksiyonuna erişeceksin. 69 saat etkileşimli ve canlı online ders, 10 çıkmış AP Computer Science A deneme sınavı ve en ileri Computer Science A hazırlık kaynakları ile donatılmış olarak, test gününe kendinden emin bir şekilde hazırlanmaya tamamen hazır olacaksın. Herhangi bir zorluğun üstesinden gelmek için donanımlı olmanı sağlayacak kapsamlı bir hazırlık sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ekibimizin optimal skoru elde etmenize yardımcı olma konusunda kararlı olduğunu unutmayın. Yeteneklerinizin tam potansiyelini ortaya çıkarmak için işbirliği yapalım!

2023 2024 AP grup ders tarihleri

AP Computer Science Özel Ders Almak İstiyor Musunuz? Yardımcı Olmak İçin Buradayız!

AP Computer Science özel ders sayesinde, öğrencilerin benzersiz ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş ve bireyselleştirilmiş online dersler sunuyoruz.  Öğrencilerimizin performansını sürekli değerlendirerek, onlara özelleştirilmiş geri bildirim ve rehberlik sağlayarak akademik hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin akademik ve profesyonel kariyerlerinde karşılaşacakları zorluklara hazırlayan yüksek kaliteli ve etkili özel öğretim hizmetleri sunma vizyonuyla hareket ediyoruz.

ap computer science özel ders
ap computer science kursları
ap computer science online ders

AP Computer Science Özel Ders Programlarının İçeriği

Tüm derslerimiz en güncel programlama dilleri, yazılım geliştirme metodolojileri ve uygulama tasarım prensiplerinin derinlemesine bilgi, beceri ve anlayışını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Deneyimli öğretmenlerimiz, öğrencilerin karmaşık kavramları anlamalarına, problem çözme becerileri geliştirmelerine ve konuda kendilerine güven duymalarına yardımcı olmak için bilimsel olarak kanıtlanmış teknikler kullanır.

AP COMPUTER SCIENCE DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

Taksitli ya da tek çekim olarak ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz

3

Kisişel sayfanız oluşturulduğunda bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

AP Computer Science A Hazırlık Kursu Fiyatları

İlk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP Computer Science A Özel Ders Fiyatları

İlk dersten memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP Computer Science A Hazırlığında Neden TestPrep?

TestPrep, AP Computer Science A sınavlarına hazırlanmak için sizi başarıya kolaylıkla ulaştıracak tek tercih. Başarılı bir sınav için size yardımcı olabilecek üst düzey kaynaklar ve kapsamlı çalışma materyalleri sunuyoruz. Deneyimli eğitmenlerimizden etkili çalışma yöntemlerimize kadar, rekabetçi avantajı elde etmeniz için gerekli tüm imkanları sağlayabileceğimizden eminiz. TestPrep ile Computer Science kavramlarını ustalaşıp, hedeflerinizi başaracağınıza emin olabilirsiniz. Kalitesiz ve destek sunmayan diğer programlarla zaman kaybetmeyin. Akademik hedeflerinize ulaşmanızda rehber ve ortağınız olarak TestPrep’e güvenin. TestPrep’ı seçin ve gelecekteki başarınızda kendinize güvenin!

Diğer AP Ders Seçeneklerimize de Göz Atabilirsiniz

AP Comğuter Science A haricinde bir çok AP seçeneği olduğunu biliyor muydunuz? TestPrep’in sunduğu diğer harika derslerden bazılarını keşfedin! AP Biyoloji’den AP İstatistik’e kadar, imkanlar sonsuzdur! Haydi, Advancep Placement dünyasını birlikte fethetmeye çıkalım!
AP özel ders arkaplan

AP Computer Science Öğrenci Yorumları

AP özel ders arkaplan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *