ap courses black logo

AP® KİMYA DERSLERİ

AP KİMYA ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIYLA ATOMUN YAPISINDAN REDOX DENKLEMLERİNE KADAR TÜM MÜFREDATI ÖĞRENİN

Kişisel özel derslerle AP Kimya’da öne geçin! AP Kimya özel ders öğretmenlerimiz, becerilerinizi geliştirmenize ve bilginizdeki eksikleri gidermenize yardımcı olmak için bire bir ilgi gösterir. AP Kimya grup dersleriyle karmaşık AP Kimya kavramlarını anlayarak ve zor problemleri çözerek öğrenerek, en iyi AP dersini alırsınız. Uzman öğretmenlik ile bu zorlu sınavda rakiplerinizi geçin ve AP Kimya’da tam potansiyelinizi ortaya çıkarın!

SİZE EN UYGUN AP KİMYA DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

5 Üzerinden 4.91 Ortalama

TestPrep’te sadece alanında uzman AP Kimya öğretmenleriyle çalışıyoruz. 4.91  ortalamanın arkasındaki sebep de budur!

6-Kişilik AP Kimya Sınıfları

En flaz 6 öğrenci sınırı olan AP Kimya sınıflarımızda, en verimli eğitimi almanızı istiyoruz. Sizin başarınız bizi yukarılara taşıyor ve gururlandırıyor.

10 AP Kimya Deneme Sınavı

Çıkmış 10 AP Kimya deneme sınavıyla, sınavda gibi bir deneyim yaşayın. Gerçek sınavda ne sorulduğunu görün ve eksikleriniz varsa hemen kapatın.

AP Kimya derslerimiz hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

Kimyayı ezberleyerek öğreneceğinizi düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Kimya derslerinde yorum yapmayı öğrenirseniz, şampuanın neden köpürdüğünü bile kendiniz anlayabilirsiniz 🙂

  • Atomic Structure and Properties
  • Molecular and Ionic Compound Structure and Properties
  • Intermolecular Forces and Properties
  • Chemical Reactions
  • Kinetics
  • Thermodynamics
  • Equilibrium
  • Acids and Bases
  • Applications of Thermodynamics

Agricultural Engineering
Agriculture, General
Animal Sciences
Astronomy
Biochemistry
Biology, General
Biomedical Engineering
Biotechnology
Botany
Chemical Engineering
Chemistry
Computer Software Engineering
Electrical Engineering
Engineering and Industrial Management
Environmental Engineering
Environmental Science
Environmental Studies
Fishing and Fisheries
Food Science
Foods, Nutrition, and Wellness Studies
Forensic Chemistry
Forensic Science
Forestry
Genetics
Geology
Industrial Engineering
Marine Biology
Marine Sciences
Materials Engineering
Mechanical Engineering
Molecular Biology
Natural Resources and Conservation
Natural Resources Management and Policy
Neuroscience
Nuclear Engineering
Nursing (RN)
Nutrition Sciences
Pharmaceutical Sciences
Physician Assistance
Pre-Physical Therapy
Predentistry
Premedicine
Prenursing Studies
Psychology
Public Health
Soil Science
Wildlife, Fish, and Wildlands Science and Management
Zoology

10. sınıftan itibaren AP Kimya dersini almanızı tavsiye edebiliriz.

AP derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, College Board sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

6-Öğrencili AP Kimya Grup Dersleriyle %40 İndirimli Öğrenirken Periyodik Tabloyu Birlikte İnceleyin

Eğlenceli ve en iyi öğrenci sayısına sahip online ortamda haftada 3 saat AP Kimya grup dersi. Katılamadığınız ders olursa, ders sonrasında tekrar izleme imkanınız var fakat derslere katılmamazlık etmeyin. Özel derse kıyasla %40 daha tasarruflu olan AP Kimya kursları, sabit günlerde ve saatlerde yapılıyor.

69 saatlik AP Kimya hazırlık kursu, AP puanlarınızı en yükseğe taşımak için en iyi seçenektir. Fen alanında üniversite eğitimine devam edecek öğrencilere tavsiye ettiğimiz bu dersi alarak, okullara kabul şansınızı artırın. Deneyimli öğretmenlerimiz ve kapsamlı programımızla hedeflerinize ulaşmak kesinlikle çok kolay olacaktır. Sınav stratejileri ve konularda ustalaşırken, aynı zamanda ezberlemeden Kimya öğrenmenin tadını alacaksınız. 

10 AP Kimya deneme sınavı, ödevler ve sınava yakın sorulardan oluşan soru bankamızla hazırlığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve diğer sınıf arkadaşlarınızla birlikte, en yüksek skoru elde edeceksiniz.

AP Kimya Kursu İstatistiklerimiz

AP Kimya hazırlık kursu istatistiklerinin, öğrencilerimizin sınav için hazırlanmalarında gösterdikleri istisnai başarıyı ortaya koyacağından eminiz. Kurs, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tamamen özelleştirilmiş olup, onlara üstün başarı sağlamak için gerekli bilgi ve becerileri sağlama odaklıdır. İstatistiklerin, öğrencilerin konuların genel anlamda anlayışlarında kayda değer bir iyileşme ve yüksek bir başarı oranı gösterdiğini görebilirsiniz. Deneyimli eğitmenlerimiz, her öğrencinin AP Kimya sınavına kendine güvenle hazırlanması için kapsamlı tekrar seansları ve pratik testler sunmada hiçbir fedakarlıktan kaçınmamaktadırlar.

Hedef puana ulaşma yüzdesi
96%
Öğrenci memnuniyeti
99%

AP Kimya Kurs İçeriği
04 Eylül 2023 – 01 Mayıs 2024.

2023- 2024 AP Kurs Tarihlerimiz

AP Kimya’nın zorluğuna karşı hazır mısın? Endişelenme, AP Kimya hazırlık kurslarımızla dersi ve sınavı başarıyla tamamlayabilecek konuma geleceksin. Bu alanda başarılı olacağına inanıyoruz! Kurslarımız, AP Kimya’da başarılı olmak için gerekli araçları ve bilgiyi sağlamak üzere tasarlanmıştır ve konuyu hakim bir şekilde öğreneceğine de eminiz. Öyleyse, bu heyecan verici yolculuğa birlikte başlayalım. Başaracağına eminiz!

2023 2024 AP grup ders tarihleri

AP Kimya Özel Dersle Sadece Sana Uygun Bir Program Oluşturalım

Size harika bir haberimiz var! AP Kimya özel dersle birlikte size özel destek almaya karar vermeniz kesinlikle doğru bir adımdır. Sizlerin sıkı çalışması ve özverisi ile, zorlu bir ders olan bu dersten başarılı olacağınıza güvenimiz tamdır. TestPrep’in özel bir AP Kimya öğretmeni, tam potansiyelinize ulaşmanızı sağlayacak ek destek ve rehberlik sunabilir.

Unutmayın, eğitiminiz kendinize ve geleceğinize yaptığınız bir yatırımdır. AP Kimya alanında güçlü bir anlayış size heyecan verici kariyer ve akademik hedeflere açılan kapıların anahtarıdır. Pozitif bir tutum benimseyin, motive olun ve birlikte başarınız için çalışalım!

ap kimya özel ders
AP Kimya kursları

AP Kimya Özel Ders Programlarının İçeriği

Öğrencilerin derslerinde başarılı olmalarına yardımcı olmak için AP Kimya özel ders ile profesyonel özel dersler sunuyoruz. Bilgili ve deneyimli öğretmenlerimiz, öğrencilerin akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş dikkat ve rehberlik sağlamaktadırlar. Derslerimiz, zor AP Kimya kavramlarının anlaşılmasını kolaylaştırmak için karmaşık materyali erişilebilir ve anlaşılır bir biçimde sunacak şekilde tasarlanmıştır. AP Kimya sınavında ve ötesinde başarı için öğrencilerin özgüvenlerini artırmaları ve etkili çalışma alışkanlıkları geliştirmelerine yardımcı olmak için kararlıyız. AP Kimya özel ders hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve akademik yolculuğunuzu nasıl kolaylaştırabileceğimizi öğrenmek için bugün bizimle iletişime geçin.

AP KİMYA DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

Taksitli ya da tek çekim olarak ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz

3

Kisişel sayfanız oluşturulduğunda bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

AP Kimya Hazırlık Kursu Fiyatları

İlk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP Kimya Özel Ders Fiyatları

İlk dersten memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

AP Kimya Hazırlığında Neden TestPrep?

TestPrep’e hoş geldiniz, burada her öğrencinin başarılı olabileceğine inanıyoruz! Potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak ve hedeflerinizi başarmak için en iyi AP Sınavı Hazırlık Kursları sunmaya kararlıyız. TestPrep’i seçerek, deneyimli ve tutkulu eğitmenlerimizin sizi başarıya yönlendireceği mükemmellik ve özveri yolunu seçiyorsunuz. Özel öğrenme tarzınıza uygun olarak tasarlanmış özelleştirilmiş ve yenilikçi kurslar sunuyoruz, böylece test gününde kendinizi kendinden emin ve güçlü hissedebilirsiniz. TestPrep ile rekabet avantajı elde edeceksiniz! Bugün TestPrep’e ulaşın  ve hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olalım.

Diğer AP Ders Seçeneklerimize de Göz Atabilirsiniz

Sadece Kimya ile ilgili olmayan bazı AP seçenekleri hakkında konuşalım mı? Kimya denklemlerini dengeleme konusunda artık ustalaşmışsın ama neden diğer konuları da keşfetmiyorsun? AP Biyolojiden AP Calculus’a kadar seçebileceğin çok sayıda heyecan verici konu var. Öyleyse hadi başlayalım ve senin için mükemmel AP dersini bulalım – seni meydan okuyacak ama aynı zamanda merakını uyandıracak bir ders. Kim bilir, belki yeni bir tutku keşfedersin? Haydi gidelim!
AP özel ders arkaplan

AP Kimya Öğrenci Yorumları

AP özel ders arkaplan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *